Oferta

Stacja BP zlokalizowana przy hotelu Bastion to idealne miejsce, gdzie w komfortowych warunkach można uzupełnić paliwo, zrobić drobne zakupy lub posilić się przed dalszą podróżą. Została zaprojektowana w taki sposób, aby dać jak największą swobodę podczas tankowania oraz bezkolizyjny wjazd i wyjazd. Posiadamy … stanowiska dla samochodów osobowych oraz dwa specjalnie wyznaczone tylko i wyłącznie dla samochodów ciężarowych i autobusów, takie rozplanowanie skraca czas postoju i zapewnia szybszą obsługę, a co za tym idzie zadowolenie i satysfakcję klienta, które są dla nas priorytetem.

Posiadamy szereg ofert, które dodatkowo zachęcają do korzystania z naszych usług. Ceny na naszej stacji są konkurencyjne, a okresowe promocje dodatkowe są szansą na korzystne zakupy lub atrakcyjne nagrody.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy szereg możliwości, aby tankowanie na naszej stacji było jeszcze tańsze. Naszym klientom oferujemy m.in. karty BP PartnerClub, konto lokalne dla firm i obsługę kart paliwowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza stacja stale się rozwijała i już w niedalekiej przyszłości planujemy powiększyć ją o węzeł sanitarny z prysznicami.

Promocje

Aby jeszcze bardziej urozmaicić naszą ofertę co jakiś czas organizujemy akcje promocyjne oraz konkursy dzięki którym można zaopatrzyć się w atrakcyjne cenowo produkty oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Stałym punktem naszej promocji jest karta PAYBACK. PAYBACK jest Programem Bonusowym, dzięki któremu możesz automatycznie zyskać więcej robiąc codzienne zakupy. Wystarczy zbierać punkty w sklepach tradycyjnych partnerów Programu, bądź też korzystając z bogatej oferty jaką znajdziesz w sklepach internetowych naszych partnerów online. Tak zdobyte punkty możesz wymienić na super nagrody. Dodatkowo możesz otrzymać atrakcyjne rabaty od partnerów Programu, a ponadto dzięki wyjątkowym promocjom, na pewno dużo zaoszczędzisz! Wystarczy zostać uczestnikiem PAYBACK i korzystać z wszystkich możliwych bonusów używając tylko jednej karty! Za każdy litr paliwa zakupiony na naszej stacji otrzymuje się 1 punkt na kartę, a za każde 8zł wydane na BISTRO otrzymasz aż 88pkt. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych promocji.

Nowa Promocja!!!!

Nowy katalog nagród BP "Trzeci wymiar nagród" już dostępny na stacji BP !!

Rozpoczynamy promocję "Daj się ozłocić" W okresie promocji Klienci okazujący przy transakcji "Złoty kupon" i kartę Payback będą mogli otrzymać nawet 4 x więcej punktów. Szczegóły Promocji na naszych stacjach.

Promocja "Odbieraj kubki za tankowanie" zostaje przedłużona do wyczerpania zapasów, specjalnie dla tych z Państwa którzy posiadają kompletne kupony!!
Nie zwlekaj odbierz swój kubek już teraz!!!!

Od dnia 28.08.2011 r. trwa wyprzedaż nagród z katalogu "Nagrody potrzebne od zaraz" Wyprzedaż aż do 50% wartości punktów!!!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w nowej promocji "Kawa, hot-dog za tankowanie LPG Początek promocji już od 15.09.2011 r.

Przy jednorazowym zakupie minimum 20l LPG otrzymają Państwo specjalny blankiet na którym kasjer odpowiednią pieczątką potwierdzi przeprowadzoną transakcję. Warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie minimum 2 pieczątek w przypadku kawy, oraz 4 pieczątek w przypadku hot-doga. Więcej szczegółów Promocji uzyskają Państwo od naszych pracowników.

Ceny paliw

Temperatura zablokowania zimnego filtra: -28oC

Kurs Euro:

1 EUR = 4.15 PLN

Lokalizacja

localize-map-bg.png

Kontakt z nami

*Masz dodatkowe pytania lub chciałbyś zdobyć więcej informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poniżej znajduje się lista możliwości z jakich możesz skorzystać, aby się z nami skonktaować.